Cannes Sinema Tutkunu Olan Gençleri Bekliyor!

Cannes Sinema Tutkunu Olan Gençleri Bekliyor!

11 Nisan 2018

10607 Okunma

Cannes’da üç gün heyecanı sürüyor. Bu yıl 8 Mayıs ile 20 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek 71’nci Cannes Film Festivali kapsamında gençlere de bir sürpriz yapılacak.

Cannes’da üç gün heyecanı sürüyor. Bu yıl 8 Mayıs ile 20 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek 71’nci Cannes Film Festivali kapsamında gençlere de bir sürpriz yapılacak. 18 ile 28 yaş arası sinema tutkunu olan gençler 17 – 18 – 19 Mayıs tarihleri arasında isterlerse Cannes’da yer alabilecekler. Bu yıl ilk defa düzenlenecek olan Cannes’da 3 gün programına başvurunuzu yapabilirsiniz ve bu şekilde hızlandırılmış film festivaline katılım gösterme hakkına sahip olursunuz.
Cannes’da 3 Gün programına katılmak isteyen gençlerin bu noktada tek yapması gereken sinemaya olan tutkularını anlatacak olan bir yazı hazırlamaktır. Sonrasında ise 18 ile 28 yaş arasında olmak gençlerin 17 – 18 – 19 Mayıs tarihleri arasında Cannes’da bulunması gerekmektedir. Yaptığınız başvuru kabul edildiği takdirde bir sinema tutkunu olarak Cannes Film Festivali’nin son üç gününde yer alabilirsiniz. Bu büyülü atmosferi çok geç olmadan yaşamak isteyen kişiler bunu değerlendirebilir.
Başvuru işlemlerinizi www.festival-cannes.com/en/participer/accredit sitesi üzerinden gerçekleştirme imkanına sahipsiniz.
  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha